1984 Yılında Kurucusu Ve Bugün Hala Şirket Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah BAŞAK İle Ticari Hayatına Başlayan BAŞAK TAVUKÇULUK Kaliteli Hizmet Anlayışı Ve Başta Müşteri Memnuniyeti İlkesi İle Sektöründe Öncü Bir Kuruluş Olarak Hizmet Vermektedir.1984-2000 Yılları Arasında Orta Ölçekli Bir Firma Olarak Faaliyet Gösteren BAŞAK TAVUKÇULUK Kapasite,Yatırım Ve İş Gücünü Artırarak Sektörde Yerini Netleştirmiş Olup; 2000 Yıllara Geldiğinde Kendi Tescilli Markasını Pazara Sunup Bölgesel Olarak Toptan Ve Perakende Olarak Dağıtım Ağını Genişletmiştir.
2001 Yılında Bölgede İlk Közde Piliç Hizmetini Müşterilerine Sunup ; Pazardaki Ticari İhtiyacı Görerek Közde Piliç Makine İmalatıyla Başta Yurtiçi Ve Yurtdışı Satışlarıyla Sektöre İvme Kazandırmıştır.
Başak Tavukçuluk Gıda Üretim Pazarlama Nakliyat Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti. Profesyonel Kadrosu Ve Teknolojik Gelişmeler İle De Kendini Sürekli Güncelleyen Ve Geliştiren Firma Başak Markası İle Şube Ve Dağıtım Ağını Genişleterek Bununla Berabere Tavuk Ve Tavuk Ürünlerindeki Kalite Ve Damaktaki Lezzeti Tattırmak Adına Restoran Ve Şubeleriyle Değerli Müşterilerine Hizmet Vermektedir… 

  Toplam ziyaret: 39030